Google+
dikmen halı yıkama
Kullanıcı Adı:
Şifre:
kapat

Candy Crush Saga Oyna

Bugün size şeker gibi bir oyun olan candy crush saga oyunundan bahsedeceğim. bu oyun facebook üzerinde  en fazla oynanan oyunlardan birisi. Fakat bilgisayar ortamında da bu oyunun olması çok büyük bir avantaj. Zira facebook üzerinden oynamak için bir hesabınız olması ve bu hesabınıza giriş yapmanız gibi birtakım fazladan işlemler gerekmektedir. Ayrıca bölümleri geçebilmek için günlük oynama limitleri,arkadaşlarını davet etme isteği gibi olur olmadık şeylerle karşılaşmanız söz konusu. Oyun Oyna sitemizde candy crush saga oynamak için sadece sitemize girip oyuna tıklamanız yeterli. Bu kadar zevkli bir oyun için saatlerce beklemek yada arkadaşlarınızı rahatsız etmek zorunda değilsiniz. Sizin oynadığınız oyunla ilgili bilgilerin başkasını rahatsız etmesi çok da etik bir durum değil. Pek çok kişi bu durumdan oldukça rahatsızdır ve bundan dolayı pek çok kişi arkadaşlarını engellemektedir.
Bu bahsettiğimiz konulardan dolayı candy crush saga oyunu için uzaklara gitmenize gerek yok. Üstelik facebook üzerinden oynadığınızda ilerleyen bölümlerde istediğiniz şeyleri yapabilmeniz için sizden bazı konularda ücret dahi talep edilmektedir. Oyun oyna sitemizde ise hiç bir oyun hiç bir zaman ücretli olmamıştır ve bundan sonra da hiç bir zaman ücretli olmayacaktır. O halde neden sevdiğiniz oyunları uzaklarda ve sinirlerinizi bozacak ortamlarda arıyorsunuz. Oyunlar için tam uygun olan sitedesiniz.
Oyun oyna ekibi sizlerin taleplerini her zaman dikkate almaktadır. Sevdiğiniz ve beğendiğiniz oyunları sitemize eklememizi istediğinizde bunu bir emir olarak kabul eder ve anında sitemize ekleriz. Bu sebeple sitemizde yer almasını istediğiniz oyunları bize bildirmeniz yeterlidir. Candy Crush Saga Oyunları da sizlerin talebi üzerine oyun oyna sitemize eklenmiştir. Sizlerin istekleri her zaman bizim için önemli olmuştur ve öyle de kalacaktır. Hepinizi çok seviyorum.
Sizlere iyi oyunlar ve iyi eğlenceler diliyoruz. Başka bir yazıda görüşmek ve buluşmak dileğiyle...

Oyunun adresi :
http://www.oyunoyna3.net/candy-crush-saga.html